33 863 67 36

Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w naszej Parafii

W sobotę, 23 listopada w naszym Kościele Parafialnym odbyło się spotkanie modlitewno-formacyjne Rycerstwa Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Spotkania są cykliczne, ale po raz pierwszy Zarząd Stowarzyszenia zorganizował je w Pewli Wielkiej. W naszym Kościele licznie zgromadzili się członkowie Rycerstwa Niepokalanej z całej diecezji. Spotkanie rozpoczął o. Arkadiusz Bąk, który w krótkiej konferencji poruszył temat modlitwy. Następnie wysłuchaliśmy dwóch świadectw – Pani Urszuli Rycerza Niepokalanej oraz nagranej wypowiedzi Pana Prezydenta Siemianowic Śląskich. Uczestniczyliśmy we Mszy świętej i  adorowaliśmy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Na zakończenie Rycerze Niepokalanej udali się na agapę.

W tym dniu odbyło się również pierwsze spotkanie organizacyjne dla Rycerzy z naszej Parafii, następne będzie w styczniu.

Kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne Rycerzy Niepokalanej  z Diecezji Bielsko-Żywieckiej odbędzie się w sobotę 7 grudnia w Rychwałdzie od godziny 10.00 do 13.00. Serdecznie zapraszamy!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Copyright © 2024 Pewel Wielka
Projekt i wykonanie: whiteghost