33 863 67 36

Kolędowanie w naszej Parafii

Pomimo że okres Bożego Narodzenia kończy się w święto Chrztu Pańskiego, w tradycji polskiej kolędy śpiewamy do święta Ofiarowania Pańskiego, które obchodzi się 2 lutego. W naszej Parafii w tym czasie będziemy mieć kilka okazji do wysłuchania koncertów kolęd.

Dziś, 9 stycznia gościliśmy Kapelę Góralską Holanie z Pewli Małej, którzy uświetnili Mszę świętą o godzinie 8:00. Następnie wysłuchaliśmy pięknych góralskich życzeń oraz kolęd. Serdecznie dziękujemy!

W dniu 23 stycznia 2022 r. będzie kolejna okazja do wspólnego kolędowania. Zapraszamy na Mszę świętą na godzine 11:30, o oprawę muzyczną zadba zespół muzyczny Muzyczne Jedynki – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jeleśni, pod przewodnictwem Pani Jolanty Graca.

Serdecznie zapraszamy także na kolejne Pewelskie Kolędowanie w niedzielę, 30 stycznia. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Pewli Wielkiej, a także Zespół Góralski Hajduki z Pewli Ślemieńskiej uświetnią Mszę świętą o godzinie 11:30, a następnie będą kolędować nowonarodzonemu Jezusowi.

Serdecznie zapraszamy!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Copyright © 2024 Pewel Wielka
Projekt i wykonanie: whiteghost