33 863 67 36

Kiermasz ciast dla Wiktorka

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do włączenia się do charytatywnej akcji dla Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 1, czyli SMA. Rodzice i bliscy Wiktorka prowadzą zbiórkę na najdroższy lek świata, który kosztuje prawie 9 milionów złotych!

W niedzielę, 6 czerwca po każdej Mszy świętej odbędzie się kiermasz ciast połączony ze zbiórką publiczną. Pyszne ciasta przygotują Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Pewli Wielkiej. Serdecznie zapraszamy!

Takie kiermasze będą zorganizowane przy każdym kościele w naszej gminie. Będzie też zbiórka i kiermasz dla Wiktorka podczas Dnia Dziecka organizowanego przez Urząd Gminy Jeleśnia w sobotę, 5 czerwca od godziny 14:00, na terenie Świetlicy i Klubu „Sylaba” (ul. Żywiecka 2, Jeleśnia, stare Przedszkole nr 2). Na dzieci czekają liczne atrakcje, konkursy, gry i zabawy. Zapraszamy dzieci i rodziców!

Można też pomóc Wiktorkowi, wpłacając datki na zbiórkę internetową: https://www.siepomaga.pl/dla-wiktorka

Za pomoc dziękują: Wójt Gminy Jeleśnia, Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Jeleśnia, Rodzice Wiktorka – Milena i Sławomir oraz Wolontariusze Komitetu Społecznego „Armia Walecznego Wiktorka”.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Copyright © 2024 Pewel Wielka
Projekt i wykonanie: whiteghost